Bubnovačka
Bubnovačka

Bubnovačka pro firmy

Bubnovačka pro školy

Bubnovačka

Bubnovačka pro firmy

Akce, kterou upozorňujeme na důležitost ochrany dětí před násilím v rodině.

Připojte se k Bubnovačce 2023:
PŘIHLÁŠKU NAJDETE ZDE

Bubnovačka je akce, která dává symbolicky a prostřednictvím bubnování hlas dětem zasaženým násilím v rodině. Preventivní projekt Centra LOCIKA, který se z malé akce proměnil v celonárodní happening.

PROČ SE JAKO FIRMA ZAPOJIT?

Za posledních 8 let zemřelo v rodinách na následky násilí 44 dětí, 799 jich mělo trvalé zdravotní následky, přes 15 tisíc potřebovalo péči psychologa a 3229 dětí skončilo v ústavní péči.

Tragickým případům není věnována dostatečná pozornost. Tresty za násilí na dětech bývají bagatelní, pomoc se k dětem a rodinám dostává pozdě či vůbec. Chybí informace, proškolení odborníci i vzdělávací programy pro rodiče.

Projekt Bubnovačka na situaci reaguje symbolickým bubnováním. Protože chceme, aby byly děti, neviditelné oběti násilí v rodině, vidět a slyšet. Dejte jim spolu s námi hlas. Staňte se součástí komunity, která říká NE násilí v rodině. S násilím se vypořádáme jen tak, že ho nebudeme přehlížet a vnímat jako něco, co se nás netýká.

Zabubnujte, natočte se a podpořte projekt finančním darem. Vybraná částka bude použita na financování služeb pro děti ohrožené násilím v rodině. 

JAK SE ZAPOJIT?

KOMPLETNÍ NÁVOD K ZAPOJENÍ SE DO BUBNOVAČKY NAJDETE K TISKU ZDE.

Vytvořte zaměstnaneckou sbírku na Darujme.cz a symbolicky zabubnujte. Fotku či video z bubnování s námi sdílejte. Staňte se součástí komunity, která říká NE násilí v rodině!

S násilím se můžeme vypořádat pouze tak, že ho nebudeme bagatelizovat, ignorovat, považovat za něco, co se nás netýká. Podpořte naše úsilí a zapojte se do prevence násilí v rodině i vy! 

Do Bubnovačky už se zapojily:

Bubnovačku pro firmy má na starosti:

Lenka Lenochová

Vedoucí fundraisingu a projektů v LOCICE

lenkal@centrumlocika.cz

+420 725 183 141

Neboj se, ozvi se!

Milan Peroutka mluví o Dětství bez násilí
Milan Peroutka
Marek Lambora mluví o Dětství bez násilí
Marek Lambora
Monika Bagárová mluví o Dětství bez násilí
Monika Bagárová
Nicole Ehrenbergerová mluví o Dětství bez násilí
Nicole Ehrenbergerová
Pokáč mluví o Dětství bez násilí
Pokáč
Eva Burešová mluví o Dětství bez násilí
Eva Burešová
David Sitař mluví o Dětství bez násilí
David Sitař