4.4.2023

4.4.2023

Zpět na novinky

BALÍČEK INFOGRAFIK K PŘIJÍMACÍM ZKOUŠKÁM

Vytvořili jsme balíček infografik, které mají přispět k psychické pohodě žáků i jejich rodičů v době přijímacích zkoušek.

Na střední školy míří jeden z nejsilnějších ročníků. Kvůli velkému počtu uchazečů hrozí, že se žáci nedostanou na školu dle svého výběru. Pro děti je taková situace nesmírně stresující a nám v Centru LOCIKA to není lhostejné! Proto jsme ve spolupráci s psycholožkami vytvořili balíček infografik, které mají přispět k psychické pohodě žáků i jejich rodičů v době přijímacích zkoušek.  


Přinášíme rady a tipy pro děti, jak se připravit na přijímací zkoušky, jak zvládat stres v průběhu zkoušky a co dělat, když se nedostanou na svou vysněnou školu. Pro rodiče máme informace o tom, jak podpořit dítě před zkouškou a co dělat v případě, že přijímací zkoušky nedopadnou podle představ.


Pomozte nám materiály co nejvíce rozšířit - sdílejte je všude, kde je to možné, aby se dostaly nejen k žákům, ale i jejich rodičům. Pokud vás zajímají i další infografiky, naleznete je zde na webu v sekci Infografika a články.


Všem dětem i rodičům přejeme hodně štěstí a pevné nervy!


Zde najdete ke stažení všechny infografiky v png verzi i pdf k tisku.

Chcete si je stáhnout najednou? Zde je najdete jako ZIP soubor.

CO V BALÍČKU NAJDETE?

  • INFOGRAFIKY PRO OBDOBÍ PŘED PŘIJÍMAČKAMI
  • INFOGRAFIKY PRO OBDOBÍ  PO PŘIJÍMAČKÁCH

Související materiály ke stažení

No items found.