Bubnuj, aby bylo děti lépe slyšet 2021

První ročník akce Bubnovačka, která má symbolicky upozornit na důležitost ochrany dětí před násilím, se bude konat 19. listopadu 2021.


První ročník akce Bubnovačka, která má symbolicky upozornit na důležitost ochrany dětí před násilím a otevřít ve společnosti téma včasné prevence, se bude konat 19. listopadu 2021. Akce navazuje na slovenskou iniciativu, která vznikla před osmi lety. U nás ji zaštiťuje a organizuje Centrum LOCIKA.

Připojte se k nám, zabubnujte si letos poprvé i v České republice a připomeňte si, že hlas dětí je důležitý. Každý má doma hrnec, bubínek nebo misku. Nejde o provedení, ale hlavně o to, aby nás bylo slyšet. Naším cílem je, aby se z této akce v nejbližších letech stala veřejně známá a tradiční aktivita.

Proč bubnovat?

Násilí na dětech je tady, je kolem nás, i když ho často nevnímáme, nevidíme. Je důležité dětem naslouchat a věřit jim. S násilím se můžeme vypořádat jen tak, že ho nebudeme bagatelizovat, přehlížet a vnímat jako něco, co se nás přece netýká.

Zabubnujte si společně s námi letos poprvé 19. listopadu 2021 i v České republice, v čase 10:00 - 11:00, a připomeňte si, že hlas dětí je důležitý.

Pokud máte zájem se k Bubnovačce připojit, určitě neváhejte a podívejte se na Facebookovou událost, kterou najdete zde. Postupně v ní najdete více informací a návody, jak se stát součástí této akce. Můžete se podívat i na naše webové stránky zde.

Bubnujte s námi, ať budete kdekoliv, a určitě nám o tom dejte vědět. Natočte se, vyfoťte se, přidejte vaše fotky i videa právě do naší Facebookové události a staňte se součástí něčeho většího.


BLIŽŠÍ INFORMACE:

FB událost: Bubnuj, aby bylo děti lépe slyšet 2021

Webové stránky: www.detstvibeznasili.cz/bubnovacka


Pokud se chcete zapojit a stále nevíte jak na to,  nebo byste ocenili podporu, napište na magdalenac@centrumlocika.cz nebo volejte 722 906 323.

Související materiály ke stažení

No items found.